Langų valymas

Kiekvienas pritars, kad žiūrėti pro nepriekaištingai išvalytus langus yra maloniau, tad mes jums siūlome profesionalias, kokybiškas paslaugas. Užsisakę mūsų paslaugas, liksite nustebinti, nes pro švarius langus žiūrėdami atrasite gaivumo pojūti bei pozityvo visai dienai. Langų, vitrinų valymas specializuotomis, specialiomis priemonėmis – efektyvi, greita, švari, nepaliekanti purvo ant stiklo bei remo tarpų.

Natūralu, kad norite, kad jūsų langai (senieji ar nauji) atrodytų tokie pat nepriekaištingi, kaip tą dieną, kai buvo sumontuoti . Švarūs langai gali į jūsų namus patekti daugiau šviesos ir jaustis labiau susiję su lauke. Tačiau gali būti sudėtinga išsiaiškinti, kaip tinkamai išvalyti langus, išvengiant dryžių ir įbrėžimų.

 

KAIP ATLIEKAMAS LANGŲ VALYMAS?

Langų valymo darbai susideda iš tokių paslaugų:

  • vidinės pusės langų valymas;
  • išorinės pusės langų valymas;
  • langų rėmų ir palangių valymas;
  • stiklinių vitrinų ir pertvarų valymas.

Kokybiškai nuvalyti langai neturi drūžių, įbrėžimų ar paliktų nenuvalytų ratilų. Priklausomai nuo jūsų įmonės poreikių, gali būti sudaromas atskiras planas valymui: pavyzdžiui, palangės ir rėmai valomo dažniau, o išorinės pusės langai sezoniškai.

KOKS TINKAMIAUSIAS ORAS VALYTI LANGUS?

Geriausiai langus iš lauko pusės valyti šiltuoju metų laiku, tuo tarpu iš vidaus valyti galėsite visus metus. Langų valymui netiks vėjuota ir lietinga diena. Vėjuotu oru dulkės ant langų geriau kibs, lietus taip pat padarys savo darbą. Geriausiai tinka rami pavasario, vasaros ar rudens diena. Pagal tradiciją, langai dažniausiai valomi pavasarį, prieš šv. Velykas

KODĖL MES?

„Vaimesta“ jums siūlo profesionalaus langų valymo paslaugą įvairaus dydžio butams, namams ir komercinėms patalpoms. Pro spindinčius švara langus pasaulis visada atrodo gražesnis, todėl leiskite mums pasirūpinti Jūsų langais. Visus valymo darbus atlieka specialiai apmokyta profesionalų komanda. Valymo paslaugų rinkoje dirbame jau daugiau nei 7 metus, todėl naudojame tik patikrintas, profesionalias ir sertifikuotas valymo priemones. Jos užtikrina, kad valymo metu paviršiai nebus pažeisti, purvas, dulkės ir kiti nešvarumai (paukščių išmatos, kietosios dalelės, įvairios kitos dėmės ar pirštų žymės) bus efektyviai nuvalyti.

Ar Jums reikia mūsų valymo paslaugų? Jei taip, susisiekite su mumis.